| ExizTPU a întrebat:

Sa-i dau flori? Credeti ca va rade de mine? Oare ma ia de fraier daca i le ofer? Cum va reactiona daca nu se va astepta?

8 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da-i si tu doar un trandafir.Asa nu te faci de ras.Dar sa fie rosu.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, majoritatea fetelor apreciaza asta.

| WaterDrop a răspuns:

Cel mai probabil te va lua drept fraier. Evita sa-i oferi flori la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e proasta, da, va rade. Macar vei sti daca merita sau nu sa-ti bati capul cu ea

| ExizTPU explică (pentru anonim_4396):

Ma deranjeaza doar ca dupa poate spune si altor persoane si se aude peste tot in jurul meu ca i-am dat flori si dupa intru in pamant de rusine.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ExizTPU):

Daca iti este rusine sa dai flori e clar ca mai ai de asteptat pana sa curtezi o fata.

| ExizTPU explică (pentru UnBroken2016):

Nu mi-e rusine sa dau un trandafir. Am mult tupeu. Dar mi-e doar sa nu rada de mine si dupa sa iasa vorbe despre mine si sa rada lumea. Ca de oferit chiar am tupeu.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ExizTPU):

Ori ai tupeu ori iti "este ca rade lumea de tine"? Nu se poate amandoua. Daca ai tupeu te doare in dos de parerea altora.