| MadagasHardwell a întrebat:

Sa iau sau nu mâine martisoare la fete? Multi colegi nu o sa dea si nu stiu eu ce sa fac. Nu prea as vrea sa le iau martisoare dalea la 1-2 lei de la toti tiganii, m am gândit sa le iau o lalea sau un buchet de zambila. Ce ziceti?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Dacă vrei să le iei ceva, o floare/buchet de zambile... mere(cum ai zâs și tu ), totuși dacă ar fi după mine ți-aș spune să nu iei nimic dar acum faci cum crezi că este mai bine.

| claudia2222 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
o bratara mai bine ca se poarta

| Adry05 a răspuns:

Daca ai posibilitatea cu florile, da, fa-o. Le va placea si vor aprecia gestul mai ales daca ceilalti colegi ai tai sunt mai ignoranti.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca nu vrei sa iei nimic,bine nimeni nu iti va spune nimic daca vii cu mana goala daca nici ceilalti nu aduc martisoare.
Daca vrei sa aduci iti sugerez sa aduci cate o floare, o bratara simbolica chestii de genul asta, ce stii tu ca se da de martisor, cred ca te vor aprecia daca vei fi singurul cre aduce ceva, gestul conteaza.Succes.

| Doub a răspuns:

Awwwwe, ce gest drăguţ din partea ta. :">

| Sociopat a răspuns:

Singurele femei din viata ta carora ar trebui sa le iei martisoare sunt iubita/sotia, sora, mama si fata de care iti place. Pentru mine martisorul e o zi in care barbatul isi arata aprecierea pentru femeile din viata lui nu pentru toate tarfele ordinare.

| Apac a răspuns:

Neapărat trebuie să iei ori flori, ori mărțișoare, ori amândouă. Doar mârlani nu dau mărțișoare fetelor.