| iuuiu a întrebat:

Sa ii spun iubitului meu ca nu stiu sa sarut? sad imi e frica deoarece nu m-am sarutat niciodată french. Doar așa pe buze.

Răspuns Câştigător
| Inimadefata a răspuns:

Nu ar trebui sa ii spui asa ceva, sarutul french e ceva frumos si cu siguranta o sa iti placa si tie..si el nu are de unde sa stie ca tu nu stii sa saruti, fiecare om saruta in felul propriu... daca vrea sa te sarute french, iar tu nu vrei e de ajuns sa faci un pas in spate si el isi va da seama ca nu esti pregatita. Fundita? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| maximrobertalin a răspuns:

Atunci sarutal in english ca vad ca sti engleza. laughing
laughing

| intelegatoarea a răspuns:

Mai bine spune-i. daca te saruta si vede ca nu stii o sa rada de tine pe la spate..asa mai bine fi sincera cu el..ca e mai bine.

| Katherine3003 a răspuns:

Nu iti face griji din cauza asta. in timpul sarutului, totul va fi instinctiv. fi relaxata si incezatoare in tine

| Melcea_Andreea_1992 a răspuns:

Poti sa ii spui,,, cu siguranta o sa te inteleaga,,,,, fiecare iubit te intelege in felul lui,,, poate ca la inceput o sa fie putin suparat,,, dar dupa o sa te inteleaga

| AccesoriiAli a răspuns:

Invata din filme! asa am invatat si eu

| summerparadise a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu-i spui. Nu trebuie sa inveti "sa te saruti". Totul vine din interior. Imita-l si totul va fi bine.