| LCD a întrebat:

Sa imi dau cu ulei de masline pe unchii inainte sa le dau cu lac?
Si inca ceva...folosesc demachiant dimineata si seara.Si mi-am mai cumparat un gel de curatare...cu miere... vreau sa stiu cand sa il folosesc? ma demachiez si apoi ma masez cu gelul pe fata? sau? :-s

3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Foloseste o lotiune pentru tratarea unghilor cu vitamina B5, se gaseste la farmacie, vb cu o cosmeticiana ce trebuie sa faci.

| mirella25 a răspuns:

Nu ai spus deloc daca ai ceva probleme cu unghiile si daca da, ce probleme. Te intreb acest lucru ca sa stiu ce raspuns sa-ti dau.happy

| LCD explică:

Da...se rup f repede. Se agatza...nu le pot lasa lungi deloc.