| ralucaralu a întrebat:

Sa ma duc la continuarea balului bobocilor care se tine in club de la ora 10? Sunt in a10a si nu am fost niciodata in club. Voi ati merge?

3 răspunsuri:
| cumsablog a răspuns:

Probabil ca odata trebuie sa faci si pasul asta happy Daca ai cativa prieteni sau colegi care merg, nu vad de ce sa nu te duci - in mod normal este super-distractie in club. Se danseaza, se sudeaza prietenii, poate se gasesc iubiti noi... se si consuma alcool in general dar nu esti obligata sa o faci si nu ar trebui sa te deranjeze intr-un fel treaba asta. Deci eu as zice sa mergi si te hotarasti mai apoi daca iti plac cluburile sau nu - dar n-ar strica sa faci si pasul asta.

| dnbstyle49 a răspuns:

Da,eu sunt in a -8a si am fost de mai multe ori.O sa te distrezi >Nici eu nu am vrut da de atunci merg aproape saptananal la un suc ceva

| dnbstyle49 a răspuns:

Da,mergi si distreazatewinking