| 2hard4u a întrebat:

Sa ma omor? da sau nu?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Nu. Ai o viață, trăiește-o cât mai poți. Dumnezeu ți-a dat-o, și tot el ți-o poate lua înapoi.

5 răspunsuri:
| AdamJensen a răspuns:

Da

| UnleashedPsycho a răspuns:

La ce întrebare inteligentă ai pus...Go ahead.
Kill yourself & Save the planet!
Sayonara!

| Liviutz98 a răspuns:

Nu

| nicoleee30 a răspuns:

Nu! Cum sa faci asa cevaa?! E cea mai mare greseala! Viata este cel mai de pret lucru dat de D-zeu.Din respect pentru El si din mila pentru familia si oameni care cu adevarat te iubesc incearca sa uiti de ideea asta! Este stupida sad ...nuu o faa :* Te rog big hug

| 2hard4u explică:

laughing)era pusa la baza intrebarea maa...sa vad si eu cat va duce mintea. daca un om chiar s-ar omori ca ati zice voi?