| RobertoRobby a întrebat:

Sa trec la subiect, sunt in clasa a 8-a si imi place de o fata de la mine din clasa... am mai fost impreuna cu ea in clasa a 6-a, si chiar numai tin minte de ce ne-am despartit, acum o plac din nou si m-am uitat aici pe TPU la sfaturi, mi-am luat inima in dinti si i-am spus ca o plac, ea mi-a raspuns cu :... si a iesit de pe mess (mi-a fost rusine sa ii zic in fata) ce sa fac acum? sa ii mai zic ceva, ce sa ii zic? Dati-mi un sfat va rog. dau funda la toti.

Răspuns Câştigător
| D3vylL0rD a răspuns:

Salut! ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca te place... nu stiu. fa ce simti! bafta!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te mai place. Ghinion.

| iuli29 a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti cu ea fata in fata, sa ii spui ce simti. Bafta

| RobertoRobby explică:

Si ce sa fac sa ii mai spun odata fata in fata ca o plac? ar cadea bine? cum ar fi?

| Chitarist91 a răspuns:

Sincer,daca avea ceva pentru tine, nu ar fi dat CTRL+D, e clar iti spun sincere, nu o fac cu rautate, O iriti!

| RobertoRobby explică (pentru Chitarist91):

Daca o iritam nu mai ieseam pe afara impreuna, nu mai facem poze la scoala si alte chestii?