| oNiXx a întrebat:

Sa va prezint situatia.Eu si cu prietenul meu avem 2 anid e cand suntem impreuna ( eu am 16 ani si el 17). Suntem din judete diferite, nu ne-am vazut niciodata pana acum.Ne-am cunoscut pe mess[am mare incredere in el]. Si vroia sa vina sa ne vedem pentru prima data la vara. Dar drumul e lung.si daca ar fi vorba sa plece in aceeasi zi in care a venit ar insemna sa stam impreuna o ora -doua.Si ma gandeam sa o intreb pe mama daca il lasa sa doarma o noapte la noi [ nu se pune problema sa dormim in aceeasi camera pentru ca atunci chiar nu ne-ar lasa]. Si as vrea niste sfaturi.cum sa o conving.sa ii arat ca poate sa aiba incredere in mine. Daca ma poate ajuta cineva.

5 răspunsuri:
| baaang a răspuns:

Pai.cred ca ar trebui sa-i zici mamei tale.ca ai un iubit.
dar e de altundevaa.
si ii explici ca tii mult la el.
si daca l`ar lasa sa doarma o noapte la tinee [nu in aceeasi camera bineinteles]. ca vrei sa le faci cunostinta cu el.doar ca`i de mai departe.[si de`aia sa doarma la tinee]
sper ca te-am ajutat:d
>::dd
P. S.
daca mama te e de`acord spune`i baiatului sa-i aduca un buchet de flori mamei talee.[sa-i faca o impresie bunaaon the phone

| doKKz a răspuns:

A spus ca nu ii lasa daca ii zice sa doarma la ea...

Destul de compicat. Du-te la parinti si poarta o discutie despre el. Spune-i ca simti ceva pentru el si vrea sa va intaltini. Apoi pune usor problema cu dormitul. Nu o lua brusc. Succes mult!
Funda?

| aNdA_4290 a răspuns:

Pai de 2 ani impreuna si nu v-ati vazutlaughing wtfthinking

mai bine l`ai sfatui sa sat la hotellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca este un prieten foarte bun pe care l-ai cunoscut pe mess si care vrea sa vina sa te cunoasca si sa il lase sa doarma o noapte la voi

| valeriu_7772 a răspuns:

Cum dracu il numesti iubit daca nu l-ai vazut niciodata... sa mor daca te inteleg