| catastrophe a întrebat:

Sa va spun asa cred ca asta este cea mai penala situatie pe care am intalnit-o. Ieri pe la ora 17:00 cea mai buna prietena a acceptat sa stea cu mine (sa fim iubiti) si ce credeti la ora 20:00,[ dupa ce am iesit pe afara cu toti prieteni mei (eu si inca un baiat iubita si inca o fata) vreo o ora iubita mea a plecat la 10 minute dupa ce am iesit eu afara], mi-a spus ca nu mai vrea sa fie iubita mea ca cica eu am 15 ani si ia 11 (am stat cu ea pentru ca este frumoasa nu din mila) si este prea mica pentru mine iar eu am incercat sa ii explic ca o iubesc dar refuza sa mai stea cu mine. ce pot face in situatia asta (si va rog spuneti sincer nu radeti de mine ca am stat cu o fata de 11 ani si eu am 15) cum as putea sa o recastig inapoi pentru ca o iubesc va rog eu mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| andreydanyel99 a răspuns:

Buna.Nu conteaza varsta conteaza dragostea dintre tine si ea eu ti-as da un sfat sunt foarte multe fete in lumea asta dar eu cred ca pentru tine ea e speciala si apropo nu avem de ce sa radem de tine ca ai stat cu ea incearca sa ii faci un cadou si alte chestii de astea si o sa vezi ca o sa te placa.Si eu am iubit o fata de 8 ani si aveam 12 ani si nu a contat din pacate ea a decedat dar am continuat sa imi caut si eu o prietena si am reusit.Multe fete nu stau fiindca te plac stau pentru bani si avere. Dupa mine iti zic sa o recastigi cu un cadou sau cu ceva foarte frumos.Succes happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate.Este prea mica.I-a deschis cineva capul despre asta.Cauta si tu una de varsta ta.Doar nu s-au epuizat toate?

| Prezidentul a răspuns:

La 4 ani diferenta... Sfatul meu: fa-o geloasa ca te-a pierdut si nu devenii disperat. La naiba, e o fetita si tu un adolescent! happy

| ionela2011 a răspuns:

E mica deocamdata nu stie ce e aia iubirea.nu te stresa pentru atat cum au zis si ceilalti sunt o gramada de fete pentru varsta ta. bafta:8

| bebemiksilau a răspuns:

Ohh...e micuta mai, nu prea stie ea ce este dragosteaoh go on. Cauta si tu o fata de varsta ta mai! kiss