| GMan_3569 a întrebat:

Sa va spun ce mi s-a intamplat! Deci fiti atenti!
Eram (nu cred ca conteaza) la un cinema, cu inca un prieten. Voiam sa ne uitam si noi la un film tare (premiera). Am venit cu 1 ora mai devreme, sa mai prindem bilete. Bun! Le-am luat si asteptam afara pana la ora 4, ca sa-nceapa filmul. 3 fete stateau pe banca (pe banca din fata bancii noastre). Deodata, ne intreaba, dar fara sa ne auda ceilalti, daca mai suntem virgini, daca ne masturbam si chestii din astea big grin. Am crezut ca fac misto de noi. Prietenul meu radea de mama focului, dar eu eram putin speriat. Ce s-a intamplat apoi... doua dintre ele au venit langa noi.
Deci eram pe banca astfel : eu la capatul bancii acolo, in stanga mea fata cea mai buna si cea mai frumoasa dintre toate 3, apoi prietenul meu, apoi la capatul celalalt al bancii cealalta fata, mai putin frumoasa.
In fine, cea de-a treia a plecat apoi de acolo si am ramas noi cu fetele.
Fata cea frumoasa ne-a zis: "Baieti, ne scoateti si pe noi la un suc?" (Mentionez ca sunt minor, am 14 ani ce naiba si nu sunt prea inalt, par de vreo 11 ani, prietenul meu la fel!, iar ele aveau in jur de 18-20 de ani).
Noi n-am stiut sa raspundem si am inceput sa radem. Ele au inceput sa faca misto de noi ca daca ne-am tras-o pana acum si altele, dar apoi noi am zis ca mai bine sa plece si sa ne lase in pace, spunandu-le ca sunt prea mari, dar au insistat sa venim cu ele. Apoi au plecat pentru ca am refuzat.
Asta e povestea mea. Acum, ziceti-mi voi, prietenii mei de pe TPU, cum ar fi trebuit sa procedez? Adica probabil erau 2 c**ve. Prietenul meu mi-a zis ca mai bine le intrebam cat cer pe ora. Dar ne-a fost frica ca ne luam la bataie cu ele laughing. Serios! Ce trebuia sa fac?
Astept pareri si solutii in caz ca mai apare ceva de genul! FUNDA + vot inteligent tonguetongue

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Uite sunt fata si sigur erau curve.si ce daca le-ati fi intrebat n-ai si tu gura sa strigi ca doua nebune te ataca fara motiv? le ziceai si tu oamenilor ca au venit ati vorbit si dupaa v-au luat la bataie...in fine asta conteaza cel mai putin
ce-ai facut tu a fost bine trebuie sa ignori astfel de fete sa stii ca e posibil sa fie bagate intr-o afacere cu pedofili sau ceva de genu nu glumesc
si in caz ca mai apare ceva de genu le zici asa:nu suntem interesati! a si app indiferent ca spui ceva jenant la adresa lor nu cred ca ti-ar face ceva in public mai ales daca erau de 18-20 de ani

P.S.Cred ca erau implicate intr-o retea cu pedofili sau ceva de genu daca cea dea treia a plecat prima mai mult ca sigur e ceva murdar la mijloc.

| Andrei233 a răspuns:

Asa mai pateam si eu cand eram ca voi laughing Daca chiar aveau 18-20 de ani, sunt convins ca faceau misto happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata si am 14laughing apoi c****e eraulaughing
si sigur faceau misto. apoi.ce fete ciudata is in ziua de azilaughing