| Marina_7860 a întrebat:

Sa va spun.Deci e vorba de un baiat.Cand am stat cu el eram cea mai fericita din lume!:X Dar ne'am despartit si inca il plac mult.Sunt cu el in clasa si ne evitam nu ne vorbim. El se mai uita la mine in ore pentru ca l'am vazut cateodata ne uitam unu' la altu'. Ma mai place?:-s. Funda pentru cel mai bun raspuns!:-s

Răspuns Câştigător
| Sesci a răspuns:

Probabil se uita la tine.nu stiu poate ii pare rau ca va.ti despatit sau inca te mai iubeste
(ce coincidenta si mie mi s-a intamplat la fel:O:Ostraight face

3 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Da te place (mie unul asa mi se pare) pai intra in vorba cu el, cheama-l la tine (sa primeasca incredere ca tu zici ca el nu te place el zice la fel si uite asa nu va vorbiti) deci cheama-l pe undeva sau dupa ore mergi cu el acasa vorbiti radeti chestii din astea si dupa ii zici ca e o chestie serioasa il intrebi mai ma iubesti? si de aici in colo e destinulwinking

| Johnny_3797 a răspuns:

NU se stie, cel mai bine este sa vorbesti inca odata cu el.Sa vorbesti si sa afli daca te mai place si daca doresti ca sa fiti din nou impreuna daca nu atunci nu daca da atunci iar vei fi cea mai fericita din lume happyMUlt succes

| Marina_7860 explică:

Dar el nu vorbeste cu mine, el vrea sa ma faca sa cred ca nu ma place.desi cred ca da.thinking nu stiu ce sa fac:-s