| ralucutssa a întrebat:

Sa vedeti ce vis am avutstraight face. am visat ca am luat 3 la examenu de la mate:-ss. e de rau:-s?

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

laughing,Nu tot ce visezi inseamna ca se intampla,tu doar esti speriata,cu gandul ca atata vei lua, se zica ca'' de ceea ce iti este frica nu scapi'', tie iti este frica sa nu iei 3 la examenu de la mate, asa ca acest gand tea torturat in vise.Incearca sa nu iti mai faci atatea griji, gandeste-te ca vei lua o nota mult mai mare si chair asa o sa se intample, daca stai cu frica pe tine nu vei scapa de asta.

| iiSceneXX a răspuns:

Eu am visat ca iau 9. Si ghici ce smug Am luat 9 =]]

| CookieYumm a răspuns:

laughing) of course not.
eu nu cred personal in vise oh go on
pentru ca mie niciodata nu mi s-au inteplinit.
e un vis ca oricare altu.
Probabil iti este frica de examenul care va urma.
Atata totwinking.
Nu iti face griji.
Funda?batting eyelashes

| johnnydoe a răspuns:

Daca inveti nu o sa iei nota 3

| ralucutssa explică:

Pai sa zic asa.prietena mea are o carte de viselaughing.si tot ce o visat i so intamplat sa zic asa opusul.si odata mi s-a intamplat si mie la fellaughing.si pnm thinking mie imi place matematica.si thinking nu stiu ce sa mai zic!straight face

| Danny024 a răspuns:

Nu cred, probabil ca te-ai gandit mult la acel examen si erai sau esti emotionata.Asta explica visul tau...mi se intampla si mie uneori cand sunt foarte emotionatbig grin

| emmayhr a răspuns:

Eu, azi am dat teza la romana. aseara am visat ca am luat 9, 70... nu stiu ce sa cred. sper sa se implineasca. ( adevarul este ca m-am gandit tot tmpul la asta si imi era frica... sau mai bine zis, aveam emotii, dar, acum asteptam rezultatele). si sa nu ma abat de la intrebarea ta, nu cred ca e de rau. asteapta rezultatul, si fii increzatoare in tine nu in vis. creierul noaptea nu doarme, ci lucreaza in continuare. s-ar putea sa fi fost doar un gand al tau ( de la emotii) bafta multa si sper sa nu iei 3!