| cstefan96 a întrebat:

Sa zicem ca nu te intelegi aproape deloc cu colegii tai de clasa si ca unii mai comenteaza. Cum pot face sa numai comenteze la mine sa ma inteleg cu prietenii si cum saoblig pe cineva sa fac un lucru(ex:sa plece de la banca mea)

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu poti obliga pe nimeni sa faca ceva, dc vrei sa fii lasata in pace nu mai comenta si nu le mai raspunde la comentarii, ignorai si se vor plictisi. pentru a te intelege mai bine cu colegii incearca sa gasesti lucruri pe care le aveti in comun, integreaza-te usor in comunitatea lor, dc nu merge fi putin mai smecher si mai cool ca ei, vor deveni invidiosi

| XxDeeDeexX a răspuns:

Nu mi s a intamplat niciodata asta...dc? pentru ca daca nu pricep cu frumosu`le dau cate una dupa ceafa...sau ii amenit ca ii spun directoarei de o prostie facuta de el in trecut si se da una doua si cu intelesuthinking pai daca nu vor sa te inteleaga sau sa te accepte asa cum esti nu te mai strofoca degeaba si incearca sa ti gasesti prieteni in alta parte mai usor ar fi sa faci in asa fel incat sa te placa colegele ca o sa vina toti la u ca sa te`n trebuie cum facibig grin