| MelissaGreenEyes a întrebat:

Sagetatorii sunt gelosi?

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Eu sunt sagetator si sincera sa fiu, da, sunt foarte geloasa, chiar si pe lucruri absolut banale big grin

| DakotaRoyse a răspuns:

Zodia spune ca nu, unii oameni demonstreaza ca da.
Din contra, daca vrei sa inchei o relatie cu un sagetator, asta e una din metode: gelozia excesiva.
Teoretic big grin

| LongboarderG a răspuns:

Hei buna...eu sunt sagetatoare si iti spun ca sunt foarte gelosi...

| marrr a răspuns:

Nu, oamenii sunt gelosi. Sincer, de ce trebuie sa ne luam mereu dupa zodii, horoscopuri?straight face

| alexa007 a răspuns:

Chiar foarte gelosi si unii dintre ei chiar incearca sa-ti faca tie teste ca sa te faca si pe tine sa fii geloasa

| Cristyn a răspuns:

Orice om este gelos daca iubeste, nu conteaza ce zodie esti.Sagetatori in general sunt schimbat-ori.

| Razvan a răspuns:

Nu sunt gelosi dar tin mult la libertatea personala.Calea cea mai buna de a indeparta un sagetator este gelozia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sagetator si pur si simplu nu sunt geloasa! Noi nu prea suntem, dar depinde de om! Faza e ca nu sunt, dar uneori pot fi un pic geloasa! Da nu e genul meu... so...

| Ancutsa a răspuns:

Si eu sunt sagetator.
Si da, sunt foarte geloasa big grin