| Raresh20 a întrebat:

Sal, ajutati-ma si pe mine cu o chestie.De vineri am vorbit cu o fata pe mess (de la mine din liceu) ea fiind cu 1 an mai mare decat mine(16) si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca da vrea. Bun toate bune si frum pana luni cand, ea mi-a spus ca nu putem fi impreuna pana nu se desparte de prietenul ei dar mi-a promis ca o va face in seara aia.Pauza urmatoare am ramas doar eu cu ea singuri in toaleta si ne-am sarutat. Urmatoara zi m-am pus oficial cu ea, dar urmatoarea zi mi-a spus ca totusi nu vrea sa renunte nici la mine si nici la fostul ei prieten spunand ca nu crede ca e in stare sa aiba o relatie. Ce sa cred si ce sa fac? ajutati-ma plsstraight face

3 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Las-o moarta.se vede ca nu stie ce vrea...nu va poate avea pe aman2 si daca nu vrea sa aleaga pe unul fi tu mai destept si las-o in pace pentru ca tot tu vei suferi.chiar daca se hotaraste sa te aleaga pe tine, gandeste-te doar... ea ti-a spus ca nu vrea sa renunte nici la el si asa se va plimba de la el la tine si de la tine la el.se va juca cu aman2.

acum tu faci cum crezi, dar te sfatui sa renunti la ea.mai sunt o gramada de fete care sa te aprecieze doar pe tinehappy

| strawberry_6807 a răspuns:

Cine stie poate are inca ceva sentimente katre fostul iubit, n`o grabi las-o sa-si dea seama ce vrea, dar totusi no lasa de sub ochii tai mereu fii linga ea si arata-i cit de mult ai nevoie de ea, poate atunci ea isi va dea seama ce trebuie sa faca, sau poti sa o intrebi sincer in fata ce o incurca sa fie cu tine