| theea_5574 a întrebat:

Sal all. am o problema. acum un an am fost cu baiat care m`a iubit foarte tare. si intr`adevar am tinut la el. dar ne certam din orice prostie. asa ca am asuns sa ne despartim.eu si acum il mai iubesc. dar de atunci. el incearca pe cat posibil sa ma faca si pe mine sa sufar cum a suferit si el. in seara asta ne-am certat.de asemenea dintr`o prostie[noi suntem colegi de cls.deci mai vorbim pe mess din cand in cand] el stie ca il plac. dar acum place alta fata. o prietena de`a mea destul de buna cu care eu i-am facut cunostinta.il iubesc foarte mult dar nu prea stiu ce sa fac. uneori da semne ca ar mai tine la mine.alteori pur si simplu ma uraste. var rog ajutati`ma. care vreti id`u meu dati un mesaj si vi`l daubig grin multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu cred ca isi va calca peste orgoliu si va sta cu tine din nou.Indiferent cat de mult ar tine la tine. Unii oameni sunt dati naibii de incapatanatioh go on
Care e razbunarea preferaba a baietilor raniti in orgoliu? Se cupleaza cu prietena cea mai buna.Pateticlaughing
Lasa-l in pace. E mult prea imaturwinking

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Eu cred ca inca te mai iubeste si vrea doar sa te faca geloasa cu acea fata cu care i-ai facut tu cunostinta mai ales ca stie ca e prietena buna cu tine.