| MMORPG a întrebat:

Sal all, fiti atenti ce profesoara de romana am, ieri mi-a fost rau si m-am dus la ea sa ma invoieasca a zis ca pot sa plec si am plecat. Cand au terminat colegi orele pe la 7 am intrat pe YM si i-am intrebat ce au facut la romana, si mi-au spus ca aia m-a facut un prefacut mincinos mi-a pus absenta si ma asculta astazi pentru nota o. o

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Da...romania, ce vrei? eu m-am obisnuit cu profii mei.ieri la mate pentru ca aveam caietul de bio pe banca(aveam teza ora urmatoare), dar scriam de la tabla eram atenta, a venit profu' a trantit pumnu-n banca, a rulat caietul si mi-a spus deschide gura ca ti-l bag pe gat. apoi m-a scos la tabla si desi am facut juma de problema cand am gresit o relatie a zis sa ma duc la loc ca oricum am 2...deci injur-o de morti si de raniti sau du-te la medic pentru scutire.in rest cred ca te vei alege cu o nota proasta.sad

1 răspuns:
| Lovelykat a răspuns:

Nu are niciun drept sa-ti puna nota micawinking. Daca iti spune vorbeste cu directoarea ca ei i se va face morala.De absenta ti-o motiveaza mama taPoti aduce un aviz medical ca sa-i demonstrezi ca tu ai avut o problema. Oricum linisteste-te ca nu are niciun drept sa-ti spuna 2 sau 4. Vorbeste cu directoareaoh go on.Multa bafta!