| andrey88 a întrebat:

Sal all. Stie cineva un program free de facut mixuri sau colaje audio ca apoi sa le pot scrie pe cd.

2 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

FL.studio si Virtual Dj. Sunt exact asa cum vrei tu, sunt free happy. Succes big grin, funda?tongue

| deM0 a răspuns:

Pai,Virtual Dj e foarte usor pentru incepatori, dupa o perioada de folosire poti sa avansezi la Traktor 2.0 Pro Scratch(cu acesta faci scratchuri foarte tari ai putea spune ca-s de pe mixere) laughing
De retinut: nu folosi traktoru prima data o sa ti se para greu, funda?happy