| andrei_1458 a întrebat:

Sal am 14 ani si cateva luni si inca sunt virgin si o am in jur de 12 cm in erectie si as vrea sa imi incep viata sexuala tot cu o virgina ar fi in regula 12 cm pentru o virgina? Cat ar avae vaginu o fata virgina? de 15 ani?

4 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Aaaa nu te supara pe mine.dar cred ca esti prea mik ca sa"ti incepi viata sexuala.si nu"s comunista de aia.dar nu e in regula.si vezi poate gasesti vreo mare CURVA, cu care sa te culci (dar la alea le place sa fie mai marewinking:p (din cate stiuwinking

| Bibuşca a răspuns:

Nu crezi ca esti prea tanar? Dar treaba ta, eu nu-ti pot spune absolut nimic ce sa faci si ce sa nu faci

Răspuns utilizator avertizat
| viorikutza a răspuns:

,,14 ani si citeva luni si vreau sa-mi incep viata sexuala,, cam stupid...nu tiash propune acest lucru, da ii viata ta fa ce vrei