| Hollywood a întrebat:

Sal, am o intrebare
La World of Warcraft The Wrath of The Lich King, cand iti alegi de exemplu
Human cu Death King, trebuie sa ai un caracter de lv 55, eu am d 36
Intrebarea : Stie cineva un trick sa pot cu spell de death king fara sa am un character de 55?

1 răspuns:
| KIdda_6499 a răspuns:

Cu spell de DK adica probabil te referi sa-ti faci DK fara sa ai un caracter de 55? pai nu nu exista decat daca te duci pe servere instant 80 iti faci un car de 80 oarecare si apoi un dk altefl eu nu stiu sa existe vreun "trick"