| pinkroz a întrebat:

Sal am o problema un baiat din clasa vorbea cu mine mult si en intelegeam bine dar acum ca stie ca-l plac nu ma mai baga in seama ma ignora (toti din clasa zic ca suntem potriviti unu pentru celalat si profa o zis asta :O deci credeti ca ma iubeste pls sfAtri mai ales de la cei cu experienta. mersi :X funda :X

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Da, cunosc tipu` asta de baieti. Inainte vorbea cu tine pentru ca el credea ca tii la dansu` ca la un amic. Acum ca a aflat ca`l placi, se crede important si sunt sigura ca si el te place numai ca vrea ca sa faci tu primul` pas. Dupa parerea mea ar trebui sa-l tratezi cu indiferenta...Adica, daca el nu te baga in seama, fa si tu la fel. O sa vezi atunci ca daca el chiar te place, tot la tine vine si tot el se baga`n seama.
PS: Ai grija cum te comporti cu el si nu-l lasa sa fie ingamfat in prezenta ta. Pup. :*

2 răspunsuri:
| pinkroz explică:

Foarte frumos mersi mult ai funda

| oAnna a răspuns:

Tocmai ca stie ca il placi nu prea il mai intereseaza, ( asta e mentalitatea la unii, nici eu nu inteleg dar asta e, am cunoscut mai multi de genu asta) doar trebuie sa nu ii arati ca esti obsedata dupa el, ci comportate cu indiferenta si o sa vezi cum se intoarce roata.