| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu o problema... Am 14 ani si imi place o fata si nu stiu cum fac sa ma mai bage in seama, mai e o problema sunt cam timid... plss va rog sa ma ajutati...

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fetele adorrrralove struck baietii timizi, deci ai un atuu.Si crede-ma, daca te invarti putin pe langa ea, ii faci un compliment, o bagi putin in seama si ii zambesti mult, e ca si a tawinking.big grin

| Tabii. a răspuns:

Incearca sa iti depasesti timiditatea deoarece daca vei ramane timid vei avea de suferit si in primul rand fetelor nu le plac baietii timizi.Acum ca sa o cuceresti dupa faza cu timiditatea incerci sa ii zambesti si sa te uiti in ochii ei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te contrazic @secret... unor fete le plac baietii timizi.eu cred ca ar trebuie sa intri in vb cu ea ...pe diferite subiecte...fii tu si va aprecia asta...ma rog... vb cu ea.prefate ca o confuzi cu o alta fata(dk nu vb cu ea) dar dk e o cunostiinta vb cu ea despre diferite subiecte.muzica.radeti putin de politica. cerei punctu de vedere... fetele apreciaza cand baietii le intreaba ce parere ai despre.si sa fi de acord cu ea la inceput dar nu peste tot...mai dai una intoarsalaughinglaughing ...in rest nu cred ca ai putea face altceva...multa bafta:*:*

| azumi a răspuns:

Prima regula pentru a te baga o fata in seama este sa scapi de timiditate!
daca iti place incerci prin ajutorul unor prieteni de-ai tai sa iti faca cunostinta cu ea... apoi daca ati facut cunostinta ii ceri id-ul ca sa vada ca esti interesat de persoana ei.
dupa ce vorbiti mai mult pe mess o inviti la plimbare prin parc, la film etc...