| Zodiacul a întrebat:

As vrea daca se poate sa-mi ziceti niste versuri de prieteni adevarati care nu va lasa la greu, care sunt mereu alaturi de voi! Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Cioofoolicii a răspuns:

Am Eu Cateva. Sper sa-ti placa!
Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`! Cand spui "Ce mm faci?! Pe unde esti?!"Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti`! #

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata`!

"Ne leaga de prea mult timp prea multe n'ai cum sa le stergi dar incepi sa uiti tot ce'a fost mai frumos si gresesti`!

Pentru ca putem[smug]`! Sentimentele nu pot fi puse pe balanta`![love struck]Nu ne poate desparti nici o distranta.[:ss]Chiar daca avem in fata un drum acoperit cu noroi.[sad] Mergem inainte cum stim noi`! [on the phone

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans.ce ne scoate din impass`!

Nu e sora mea pe bune dar ma bucur ca am gasit-o printre atata lume`!:X

Tu stii Cand am o suparare, tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.`!

Singura mOdalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten`!

Ea e langa mine cand prOblemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.Te iubesc si Punct`!

Te doare cand vezi ca nu.mi paSa.Si iti zic, a fost O simpla intamplare.Lasa`!;-j

Am invatat ca Oricat mi.ar pasa mie altOra s.ar putea sa nu le pese.

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant.Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi`! Acum cred in EA; x[In Viatsaa]`!

`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®ce autøмat!`

Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste.Te rog asculta sfatul meu: zambeste si iubeste.

N-am averi! Dar am prieteni care să-mi spună : Te pup, ai grijă de tine. Noapte bună`!

Ai fost falsa si acum vad nu te mai suport pleaca in pana mea pana nu iti dau una in bot`!

4 răspunsuri:
| lylo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=L_IYtp8qtno inspirate de aici :X:X:X:X:Xx:X:X:

| MsGringer a răspuns:

Nu exista prieteni adevaratiwinking crede-ma.
chiar si aia care ii credeai ca sunt sau dovedit a nu fi.

| xNirvana a răspuns:

Ca astazi cazi, te ridici, maine-ti trece
Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste
Ca impreuna trecem peste tot
Ca o prietenie trece si prin foc big grin.
Sau daca vrei ceva in engleza mai fancy
If you're alone, I'll be your shadow. If you want to cry, I'll be your shoulder. If you want a hug, I'll be your pillow. If you need to be happy, I'll be your smile. But anytime you need a friend, I'll just be me.
A friend is one of the nicest things you can have, and one of the best things you can be.
Sper ca te-am ajutat big grin.Bye

| αłναıиıα a răspuns:

Uneori stau si ma gandesc Doamne
Nu stiu cum sa ii multumesc, cum,
Sa-i mutumesc pentru tot ce a facut,
Mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt

Orice ar fi voi fi aici mereu,
Stii bine te poti baza ai sprijinu' meu.

Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele
Cand plangeam din despartiri sau barfe rele
De mici copii ea mereu ma apara,
Acum ca e mare e ca si mama mea.
Ma alinta, ma rasfata cat se poate.

Impreuna trecem peste tot
Ca o prietenie trece si prin FOClove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck!