| Dominicc a întrebat:

ce faceti?

Prieteni, mai dati'm si mie ideei pentru niste Wallpapere. Cam cu ce! Ce teme.

Ultimul e asta.
http://i56.tinypic.com/2cmp7kh.jpg
lL'am terminat curand

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Animale, natura, abstract, vedete, viata, etc.
Ce iti place tie happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Chestii gen cool devices, masini, concepte de masini, lucruri abstracte, sau mai bine ai face un skin de winamp ca imi trebuie unul preferabil sa fie nokiaN95 si bineinteles modern nu classic

| Seems a răspuns:

E cam ciudat sa raspund la o intrebare postata cu atat de mult timp in urma, dar dintr o oarecare curiozitate am trecult pe la intrebarile de la profilul tau, revenind la intrebare.nu am nici o idee, sau mai exact nu pot gandi limpede la ora asta, insa vroiam sa ti zic ca e interesanta xD si chestii gen tine o tot asa laughing pai succes si chestii.gata am terminat cu chestiile banale, ceau