| Anon1mxD a întrebat:

SaL! Cum as putea sa fac muschi?! Dar fara prea multe ExerCitii!?!

Răspuns Câştigător
| NeRo_3724 a răspuns:

SaL! cum sa-ti zic,fara efort nu prea poti face muschi, dar daca chiar vrei, iti recomand sa iti cumperi 2 gantere de(vezi u sa poti sa faci macar 20-25 cu ele)si te apuci te munca bafta. Sper ca ti-am fost de folos

5 răspunsuri:
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Stai în pătuleţ,mămîncă nişte sălămior, mergi la băiţă, te uiţi la televizor...asteas cele mai bunişoare pentru mititelul de tine care nu vrea prea multicele exerciţii...

| sorinmic a răspuns:

Simplu mergi la macelarie...are acolo gata facut...si nu faci multe exercitii. Doar ceri un kg de muschi.

| Anon1mxD explică:

WA! am zis fara prea multe nu FarA! si lasati mm glumele!

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Mm sa ii zici lu mamicuta tabatting eyelashes

| NeRo_3724 a răspuns:

Dai funda?big grin