| Elissav20 a întrebat:

SalhappyCum sa aflu daca ma place o fata sau nu? imi spuneti-mi si mie niste semne?

2 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Vorbeste cu ea, lucruri banale... si vezi cum reactioneaza in prezenta ta, daca inventeaza scuze ca sa dispara de fiecare data... nu prea cred ca te place; in schimb daca stii ca nu are timp si isi cere scuze ca nu poate ramane. trage tu concluziile

| Anonima5550121 a răspuns:

Sa inteleg ca e o fata timida daca nu ti-a spus? Pai ar cam trebui sa zambeasca in preajma ta, sa vorbeasca cu tine, chiar si o discutie cu subiect idiot. Sa te mai intrebe cate ceva... Poate o mai surprinzi cand se uita la tine... Chestii de genul