| Anon1mxD a întrebat:

SaL! daca am router pot tine redirecte cs? daca da. cum?

Răspuns Câştigător
| Dragos4SAD a răspuns:

Salut!
Am observat ca majoritatea adminilor se plang ca redirectioneaza foarte putini sau chiar deloc asa ca am facut acest tutorial
Pentru inceput identificati'va firma de router.
Dupa ce ati indentificat'o download-ati acest soft:simple port forwarding.
Dupa ce ati intalat acest soft dati click pe Search
Selectati de acolo firma router-ului dumneavoastra
De aici urmati cu multa atentie acesti pasi:
Click Vezi/Elimina porturi actula
Completati'va contul si parola router-ului (in caz de va cere)
In caz ca programul nu va redirectioneaza cautati Port Fowarding
Dupa ce ati intrat pe Port Fowarding va trebui sa completati acel tabel cu urmatoarele setari si dati apply: