| VyVyK a întrebat:

SAL! Daca imi activez pe cosmote obtiunea " web'n'walk" pot sa stau pe mess.sau chesti din astea. Zicetim si mietongue plzz.si niste tarife

2 răspunsuri:
| lulu_8735 a răspuns:

Depinde si ce telefon ai. Dar mai intai trebuie sa iti activezi yahoo pe mebil de pe profilul de mess

| Phaey a răspuns:

Daaa, poti! big grin
Depinde, acum. Platesti 0.49 eurocenti/ zi (daca intri). Mai puteai sa-ti activezi nu stiu ce extraoptiune cu 3 euro/ luna.
Eu mi-am luat o cartela Frog (de la astia de la cosmote) si pentru 5 euro/ luna am minute & sms-uri nelimitat in Frog, 1000 minute & sms-uri in Cosmote, 75 min & sms-uri nationale, internet nelimitat prin web'n'walk, sms-uri catre Twitter & more. Da si tu un Google si vezi pe acolo. Mi se pare convenabil pentru 5 euro :3
Treaba ta ce faci acum laughing Cosmote sau Frog ^_~