| DEVIL_5504 a întrebat:

Sal imi place de o fata care e cu mine in clasa imi spuneti ce pot sa fac sa ma placa macar putin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand privesteo.mai bine spusflirteaza cu ea. daca ea te respinge ori nu te place ori e timida. apoi aosdeazo.incearca sa aflii mai multe despre ea psui ca e draguta si apoi mai vezi tu.cu timpul iti dai seama daca te place sau nu...dar nu poti obliga o fata sa te placa doar daca vrea ea.P.S. multe nu cred in dragoste la prima vedere deci. trebuie sa ai rabdare totusitongue

8 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Buna.In primul rand conteaza daca are un prieten sau sa te informezi daca ii place un anumit baiat si apoi sa te gandesti mai departe.Incearca sa afli ce ii place si sa porti disscutii cu ea(la inceput pot fi legate de scoala). Mult succes :*

| Ionela256 a răspuns:

Da-te pe langa ea, fa glume, fa-i un cadou.sau ceva frumos,i-ai id,vorbeste multe cu ea,spune-i ca-i draguta, dupa care cere-i prietenia... sper ca te-am ajutat, asa m-a curit pe mine iubb meuhappywinkingfunda? mersi anticipat:*

| COLORATTA a răspuns:

Fa gesturi frumoase pentru ea, poarta'te ca un gentalman in preajma ei, deoarece daca o fata observa ca cineva o place, deja se gandeste la ceva putin mai mult... intelegi tu... incearca sa ii demonstrezi ca tu o placi, iar apoi ei, daca ii place de tine, va reactiona reciproc, iti v'a zambi sau chestii de genu'

| yasser25 a răspuns:

Incerca cu 3, 4 tatuaje si 1 pierce 2, bafta! laughing

| DEVIL_5504 explică:

Ms mult dayya mult de tot

| Alex_9915 a răspuns:

Incearca sa fii dragut cu ea, sa ii oferi cadouri prostesti si sa o chemi la un suc. Daca nu merge inseamna ca nu te place, daca merge felicitari ti-ai facut o prietena super teava. Funta?

| manduka a răspuns:

Incearca sa vb cu ea, sa ii faci un cadou, sa o scoti in oras sau multe alte chestii.BAFTA!

| hydr0zzie a răspuns:

Poti incerca sa te dai cu fermol, am auzit ca fetele sunt foarte atrase de miros