| sladkaea a întrebat:

Sal lumee ..azi am vizat un viz ciudat care m-a pus pe ginduri deci. este o persoana cu care nu ne inpacam deloc bine suntem ca cinele si pisica si asta noapte am visat ca el si prietena lui singa un baiat stateau l mine la usa ..acolo era totul plin cu flori toate pentru mine si el s-a apropiat de mine si m-a sarutat eu am ramas socata de cele intimplate...s vrea sa stiu ce semnifica acest viz?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te poti lua dupa un vis, mare lucru nu inseamna

| ionutzul31 a răspuns:

Nu incerca sa desifrezi visele ca nu prea ai de ce.Ele sunt doar o plasmuire a imaginatiei/dorintelor tale.Keep calm happy

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
-De vei visa ca altcineva te saruta pe tine, noroc vei avea.
- semn de impacare, prevestire de armonie;
- sarutul este, aproape intotdeauna, un mesaj, de obicei de bine, dar nu sunt excluse nici situatiile cand poate insemna ceva rau, chiar un adio.
Dai sarutari cuiva
- e semn de necazuri;
- bine nu-ti va fi.
Tu esti cel sarutat
- te va cuprinde un dor de cineva drag, te vei impaca cu cineva;
- urmeaza o impacare.
Vezi pe altii sarutandu-se
- se infiripa niste sentimente speciale cu cineva.
Sper ca te-am ajutat! Bye!

| SefaTa97 a răspuns:

Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.

| Alexandru643 a răspuns:

?