| TrickstarR a întrebat:

Ma gandeam sa imi iau frog insa am cateva nedumeriri. Cand o cumpar trebuie sa mai platesc inca 4 euro pentru activare sau sunt inclusi in pretul cartelei? Si inca ceva. Dupa ce am activat optiunea aia cu muuuulte minute de 6 euro parca, web'n'walk-ul e gratis sau mai trebuie sa platesc si pentru ala lunar ceva?

Răspuns Câştigător
| Phineas a răspuns:

Mi-am luat si eu cartela Frog...deci dupa ce iti iei cartela(e gratis) ii spui ca sa iti dea o cartela reincarcabila(de cati euro vrei)deci nu trebuie sa platesti decat reincarcarea si la extraoptiuni...cea mai buna este una de 5 euro care ai 250mb de internet(pe care nu poti sa ii termini intr-o luna) 3000min+sms in cosmote, in frog vb nelimitat si 75min+75 sms nationale +muziton si mms gratuit.Te sfatuiesc sa iti iei.

1 răspuns:
| lylo a răspuns:

Deci iti cumperi cartela frog si 5 euro de la cosmote incarci cartela si iti mai dau eu un euro gratis timp de nu stiutu cate luni si din cate stiu eu web'n'walk-ul este gratis ( asa e la mine big grin )