| dendendenis a întrebat:

Sal.Maine ma duc sa ma inscriu la liceu iar parintii mei sunt plecati in strainatate.Pot sa ma duc cu bunica mea?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Poti sa te duci si singur, asa au facut o gramada de copii.winkingDaca vrei, ia-o si pe bunica ta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai tot ce-ti trebuie, da.

| RainOfColors a răspuns:

Depinde de liceu. La unele te primesc si singur, la unele nu, la altele pot merge doar parintii.:S Nu cred ca ajuta cu ceva daca mergi cu bunica ta. Nu este tutorele tau, deci nu are cum sa semneze ceva, in caz ca e nevoie. Cel mai bine ar fi sa suni la liceul la care te inscri si sa intrebi. Gasesti numarul pe site-ul liceului sau in brosura pe care ai primit-o.
Succes!