| Ciocolătzică a întrebat:

Sal plz ajutati-ma o prietena foarte buna ma uraste si vrea sa ii spuna dirigintei ce am facut deci: eram astazi al scoala si vream sa ii iau un caiet din ghiozdan din greseala am deschis alt buzunar si colo era o jucarie am scs jucarie negandindu-ma la consecinte si am zis uite ce jucarie si un baiat rau a inceput sa rada si sa zica ca vine cu jucarii la ea atunci ea s-a dus la baie cu o fata si a inceput sa planga si i-a zis ca acea jucarie ii tine noroc si o are de mult. cand mi-a zis fata cu acre a mers la baie ce i-a spus eu m-am simtit foarte prost chiar nu imi doresc sa se supere pe mine nu am vrut sa ii fac rau sau sa o fac sa se simta rau va rog ajutati-ma cum sa o fac sa ma ierte.cred ca o sa ii zic mamei mele sa o sune pe diriginta sa ii zica ce am facut si poate dansa o sa ma inteleaga.

Răspuns Câştigător
| emokyda98 a răspuns:

Eu daca ashy fi in locu taw nu miar pasa...winkingnu ai facut un lucru chiar atat de rau...shy fata aceea e prea sensibilawinkingtu stai linishtyta la locul taw si nu te mai gandii la asta:*

2 răspunsuri:
| marina11 a răspuns:

As merge si as cere scuze prietenei mele si sa o implor sa ma ierte.asta daca vrei sa te umilesti. daca nu spune`i mamei tale sa o sune pe diriga si.

| Ciocolătzică explică:

Scuzati greselile