| diana918 a întrebat:

Sal'tare, pretenasi de pe TPU! Mie imi plac mult animeurile si ma intrebam daca nu cumva stiti niste seriale super tari anime la care sa ma uit si eu ca nu prea mai gasesc. Am terminat chibi vampire si mi s-a parut super dar scurt... Deci as vrea unul mai lung daca se poate. Dar nu de genul Bleach sau One Piece ca pe astea le stiu si eu. Multumesc frumos si continuati sa va uitati la animeuri!

4 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Naruto,Naruto Shippuden sau Nana sau Lovely complex eu una le ador :X

| diana918 explică (pentru わたなべ久美子):

Multumesc de raspuns kimikoo. De Naruto, Naruto Shippuden si Nana stiu si eu dar o sa caut Lovely Complex.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu vazusem Nana, Vampire Rose şi Death Note. Cam toate sunt genuri diferite, dar sunt singurele pe care mi-au ramas asa in minte. Eu recent am inceput sa mă uit la Sailor Moon, am vrut sa le revad, au fost animeurile copiilor de varsta mea, acum nu stiu daca tu esti mai mic/a decat mine sau le-ai prins si pe alea, dar sunt destul de faine.

| diana918 explică (pentru OoBunnyoO):

Am vazut si eu Nana, Death Note, Sailor Moon, Dragon Ball etc dar animeurile de cand eram mica sunt pokemon yuyu hakusho si inuyasha. De Vampire Rose nu cred ca am auzit asa ca o sa caut deci multumesc mult pentru raspuns.