| lovelyii a întrebat:

Sal TPU. am 12 ani si imi curge ceva alb din vagin nj ce este ma puteti ajuta? funda.

Răspuns Câştigător
| alish a răspuns:

Hey asta e normalwinking stai linistita... la toate fetele e asa... asta inseamna ca urmeaza sa iti vina menstruatia si ca te dezvolti normal.Ai grija. doar daca acceasta secretie prinde un miros mai ciudata sau este de alte culori in afara de alb sau transaprenta [adica daca incepe sa se ingalbeneasca ]. Daca se intampla asta mergi al farmacie sh i-ati o solutie dezinfectanta sh spalate regulathappy.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sunt semne premestruale...

o sa iti vina ciclulhappy
E ceva normal... vorbeste cu mama tahappy

| No a răspuns:

E o secretie vaginala. Si eu tot de la 12 ani am avut-o pana pe la 13 jumate, apoi mi-a venit ciclul. big grin