| SerbanX a întrebat:

Am cumparat un Album din itunes cu 13 euro, dar problema e ca am aflat ca nu mai am bani pe card, l-am luat totusi, dar se pune ca furt=) Intrebare, cum pot sa platesc diferenta banilor? Si ce se poate intampla

1 răspuns:
| darkboy54 a răspuns:

Poi nu sa-r pune ca "furt"dar daca nu ai avut suficinti bani pentru a cumpara acel album se pune in minus si cand ai sa depui iar banii, albumul va fi platit complet dar sincer nu stiu ce sa-r putea intampla