| CInEmAx a întrebat:

Sal TPU am nevoie de mare ajutor am fost la sala (joi) ca de trei zile fac si am ridicat greutati si acum am facut febra sau nu stiu ce am facut ca mana stanga nu o pot intinde(o pot intinde cu greu) ma doare intre umar si mana la incheietura stie cineva ce pot face si din ce cauza este? Astept sfaturi dau funda plus vot
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Este din cauza efortului daca te doare intre umar si incheietura.Ar trebui sa faci miscare daca ai febra pentru ca febra trece facand efort incearca sa mai faci niste exercitii simple bine nu sa ridici greutati exercitii cum te pune la sport pentru brate.Incearca. Bafta