| corina_7558 a întrebat:

Sal TPU.Am o problema cu un site www.cool-tv.ro aici poti vedea aproape toate programele de televiziune din romania.Aici trebuie sa instalezi niste programe ca sa functioneze acest site.Eu am instalat un program si imi arata ca trebuie sa apas pe o bara galbena, dar mie nu imi arata bara.Si as dori sa ma ajutati.Va rog din suflet.Va

2 răspunsuri:
| Andrew_2568 a răspuns:

Trebuie sa folosesti numai Internet Explorer iar bara galbena v-a aparea sub bara de cautare (acolo accepti pop-up-urile).

| Andrew_2568 a răspuns:

Trebuie sa folosesti numai Internet Explorer iar bara galbena v-a aparea sub bara de cautare (acolo accepti pop-up-urile).