| RbdGirls268 a întrebat:

Sal TPU. am o problema. pai verisoara mea a fost cu un baiat si dupa aia m-am bagat eu cu el. iar acum ei s-au impacat si varamea imi poarta pica ca am fost cu el si nha o spus si familiei de unde sta ea ca eu i-am furat prietenu desi ea nu era cu el atunci cand m-am bagat eu cu el. si nha si niste prietene mi-au spus ca varamea greseste. si eu vreau sa o fac sa inteleaga ca nup vreau sa ma cert cu ea pentru un baiat si ca nu are rost sa imi poarte pica! app. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Spune-i că îţi pare rău şi că nu vrei să te cerţi cu ea pentru un băiat, că ea e mai importantă şi că nu ştiai ce mult înseamnă el pentru ea + inspiraţia de moment. big grin

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Verisoara ta stie asta dar nu vrea sa inteleaga, cred ca e incapatanata din fire, vorbeste oricum cu ea

| BiuL a răspuns:

Nu stii regula aia ca fostii prietenilor sunt interzisi? Ai incalat-o si acum suferi consecintele. SI eu m-as fi suparat pe tine daca te combinai cu fostul meu, chiar daca eram despartiti, daca imi erai prietena sau verisoara.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pur si simplu ii spui cum sta treaba, si ca sa nu va certati vreau eu numarul baiatului laughing