| Amy_9541 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema imi place de un baiat care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar atrunci nu imi placea de el si i-am zis ca nu dar acum imi place ff mult de el si as vrea sa fim impreuna dar el nu cred ca mai vrea, dar oricum el mereu flirteaza cu mine, ma apara si chestii din asteasad

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Acum il placi pentru ca lui i-a placut de tine. Pun pariu ca din momentul in care l-ai refuzat ai inceput sa te gandesti numai la el, pentru ca stiai ca exista un baiat care te place si asa te-ai obsedat si acum iti place tie de el. Ma daca ar fi fost sa-ti dau un raspuns acela era ca nu mai vrea sa fie cu tine. Insa daca zici tu ca filtreaza inseamna ca - normal ca vrea. Adica daca sunteti apropiati vorbiti si din astea lui ii place de tine. Dar ii este frica de inca un refuz. Ai putea sa deschizi tu subiectul asta la vrajeala dintr-un joc. Si ai putea sa-i spui ca iti pare rau ca l-ai refuzat, ca e amuzant si de treaba sau ma rog nu chiar pe fata dar sunt sigura ca o sa-ti vina pe moment sa-i spui.
Succes! happy

1 răspuns:
| LostInMyDreams a răspuns:

Bunã! Pãi poti sã îi spui cã te-ai mai gandit si ca ai vrea sã fiti împreunã si cã îl placi. Daca nu i-o poti spune direct poti încerca pe mess, sau printr-un prieten sa îi spunã...Din cate ai spus cred cã încã îi place de tine iar tu ca sa îi dovedesti cã îl placi comporta-te asemenea lui cu tine. Sper cã te-am ajutat prin rãspunsul meu! Pa!