| мιcнєℓℓє a întrebat:

Am vb cu un baiat pe mess si a zis ca ma place putin ca prieteni, am impresia ca nu e ca la prieteni...aceasta placere a lui, il cam plac si eu, dar el ma stie o rebelabig grin.Cand stau in casa tot ma pandeste, adica intr-o zi m-a intrebat dc am tras perdeaua pe geam laughing. Nuj ajutati-ma cumva sa vad ce vrea exact! Dau funda!happy

2 răspunsuri:
| xVicky a răspuns:

Este posibil sa temai fi vazut undeva sau poate sa se fi interesat de tine de la nisteprieteni si poate a inceput sa te placa.Mai mult ca sigur te place daca e,, insistent". Bafta!

| OmulSec a răspuns:

Intreaba-l pe mess, si gata.