| AlexU13 a întrebat:

Anul trecut eram in clasa a 9-a si invatam foarte bine, eram un elv bun. Apoi in semestrul doi din clasa a9-a am cunoscut mai bine unul din colegii de clasa si am ajuns sa fiu cam ca el cu note putin mai mici si cu absente. Acum el si-a cam revenit iar eu am ramas cam cum era el inainte. Desi voi nu puteti face mare lucru am nevoie mare de un sfat sad... ca sa pot sa imi revin si eu sad :'(.

Răspuns Câştigător
| fatadinspateleoglinzi a răspuns:

Reunta a mai pleca de la scoala si fi atent la ore. Poate acum nu gandesti asa dar in clasa a12a iti va parea rau...Bazeazate in primul rand pe materile pentru bac (INVATA LA ROMANA TOATE COMENTARILE PREDATE DE PROFA TA), dar nu uita si de celelalte MATERII