| LoveMusic14 a întrebat:

Cine stie cum pot da un casting la disney channel. Am auzit ceva cu un agent si ca trebuie sa intra pe nu stiu ce site. Stiu ca ei sunt in america dar am sensaztia ca se pot da castinguri printr-un cv. Va rog ajutati-ma. Ofer fundita si vot

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa intri in contact cu ei.Sunt foarte mici sansele.Dar succes!

| LoveMusic14 explică (pentru maria999):

Pai da stii ca deja am facut rost de nr lor si am si vb cu o doamna dar cauttam un site ceva pe care sa imi dau datele.