| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, este o fata in cartierul meu de care imi place foarte mult, poate ii place si ei de mine dar nu cred...imi dati niste sfaturi ca sa o cuceresc?
Si cealalta intrebare:Cand o cheama cineva afara nu prea vine pentru. ca se plictiseste, va rog sa imi ziceti cat mai multe modalitati ca sa o fac sa nu se plictiseasca. Cel mai bun raspuns, sfat are

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Vorbeşti cu ea despre genul ei muzical preferat, filmul care'i place şi alte chestii de genul. Nu trebuie să stai chiar mereu cu ea, căci se va simţi sufocată şi va ajunge să te evite. Fă'i o propunere, dacă vrea să iasă pe afară cu tine şi câţiva amici comuni să vă plimbaţi. S'ar putea să accepte. Cât despre plictisit, hmmm...probabil că nu iese mereu fie pentru că nu'i place vremea asta, fie nu o lasă ai ei. Oricum, tu încearcă să o bagi un pic mai mult în seamă ca să vă apropiaţi.
Succes!

| DidiChanx3 a răspuns:

Asculta sunt fata si vreau sa-ti spun ceva o fata nu se uita dupa un baiat de care nu-i place de obicei se uita dupa baieti care ies cat mai mult pentru ca pe aia ii vad mai des si pot sa intre in vb cu ei acum in legatura cu fata asta suna sau fbb pe mess fb sau twitter pe cei vrei intra in vb cu ea intreab-o ce face cum e la scoala ce musica asculta etc etc cu timpu o sa va apropiati poti s-o inviti sa mergeti intr-un loc unde-i place sau la un suc intr-un club asa cuceresti o fatawinking fundita puppy dog eyes