| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, eu mereu am fost mai grasa. Aveam 1, 67 si 71 kg. De vara trecuta, din iunie tot incerc sa slabesc. Pana in decembrie am slabit pana la 65 adica in jur de 6 kg si de atunci nu mai reusesc sa slabesc. Eu vreau sa ajung cam la 55 kg. Cel mai mult ma enerveaza ca am multe sunci la burta si nu le mai suport, de aia vreau sa slabesc ca m-am saturat sa faca toti misto de mine si ca nu-mi sta bine nicio bluza.Va rog sa nu va dati cu parerea daca nu aveti habar. Sa raspundeti cele care ati reusit sa slabiti cel putin 10kg si cum ati reusit, in cat timp, etc.

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Pai sa ti spun sincer pana de curand am avut si eu vreo 75 de kg, si vrea sa specific ca am 18 ani! incetul cu incetul am ajuns la 60. As vrea sa ajung la 55 dar de aici numai pot sa slabesc prin acelasi mod. Incearca sa nu mananci dupa ora 20 ca atunci se depune cel mai bine! Imbina sportul cu salatele o data pe zi de 2 ori.pana te obisnuiesti. Sincer la mine a durat o saptamana pana m-am obisnuit si practic si in ziua de azi. Evita pe cat poti painea :*