| d3javw a întrebat:

Sal TPU.m-am trezit dimineata cu niste ametetil groaznice...cand stateaam intins in pat se invartea camera cu mine..cand stateam in picioare imi era rau si acum daca stau intins se invarte camera..De ce?

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca ai anemie. Te poti duce la un control, poate ai nevoie de ceva vitamine. Eu asa patesc cand nu am un program bine stabilit de somn, activitate si alimentatie.

| Amy240 a răspuns:

Probabil ai depus mult efort fizic in ziua precedenta. Cel mai bine e sa stai linistit o vreme si o sa treaca de la sine happy

| Albastru45 a răspuns:

Etnobotanice