| iflroin1999 a întrebat:

Problema mare mi se tot blocheaza calculatoru si ramane asa cat il las nu se restarteaza >>! inainte mi se intampla doar cand intram in jocuri dar acum se intampla mereu, daca vreau sa vad un videoclip pe youtube se blocheaza chiar si cand il aprin se blocheaza chiar foarte des! va rog mult ajutati-ma ce sa-i fac sa nu se mai blocheze un siteceva un programc a sa-l fac sa mearga sau singura solutie e reinstalare >windosului?? plzz ajutor dau funda plzzz! scuzati cuvintele lipite dar ma grabea mso scriu ca sa nu se blocheze iar calculatorul!

1 răspuns:
| apalade23 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul sau daca nu merge nici asa sa il duci la service si iti zic ei ce trebuie sa-i faci