| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Sa duc bomboane de ziua mea la scoala? Sunt in clasa a10-a si nu stiu daca mai are rost. Adica nu stiu. sunt timid si e cam nasol sa imi cante toti nu ca as plange sau asa poate doar m-as rusina dar in acellasi timp mi-ar placea sa imi scrie pe facebook o gramada de lume la multi ani nu stiu ce sa zic? Pareri. si argumentati..sau ceva metode sa nu ma rusinez atunci?

1 răspuns:
| VioletaOM a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa duci, caci prin asa mod o sa le acorzi atentie si ei o sa se bucure, dar de metode nu stiu ce sa zic, eu nu sunt rusinoasa