| Dexter6112 a întrebat:

Sal TPU.Sunt baiat, arat destul de bine dar nu prea sunt in forma, putin as zice.Cum sa fac sa am mai multa incredere in mine,"self confidence", sa ma simt "ca 007"?

Intrebarea nu e la "misto" asa ca daca aveti chef de luat la "misto", duceti-va la alta intrebare.

1 răspuns:
| Hirako a răspuns:

Ia-ti un sac de box si antreneaza-te la el.Rezultatele vor fi imediate si uimitoare.Pe langa faptul ca vei castiga incredere, iti vei imbunatati si conditia fizica si pregatirea in caz ca cineva te atacawinking