| YuUkY a întrebat:

Sal TPU, sunt noua si am o intrebare:
Daca ati avea trei dorinte ce v-ati dori? cel mai misto raspuns funda ceilalti vot :mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

1.Sa pot invinge toate bolile
2.Sa schimb lume sa fie mai buna, mai speciala, mai altfel.

si dupa acestea doua nu cred ca mai e nevoie de o a treia

5 răspunsuri:
| cryss_7938 a răspuns:

In primul rand sanatate
2. fericire
3noroc tongue

| iubitica_2607 a răspuns:

Pai in prima dorinta mi-as dori sa mai am 10 dar daca nu merge si am doar 3 ar fi cam asa:
1.Sanatate ca stiu cum este fara ea
2.prietenie ca sa pot trec peste probleme si sa nu fiu singura
3. dragoste si o persoane cu care o pot impartasi

si acu ai zice ca de ce nu vreau bani dar:
1. daca am sanatate pot sa fac bani descizandu-mi o firma
2. daca am prieteni pot imparti cu ei cheluielile firmei si ma-ar ajuta sa o deschid
3.persoana iubita avand si ea un job banii ar fi mai multi

Si banii se fac cu toate cele de mai sus dar cele de mai sus nu ar putea fi cumparate sau ar putea dar cand se termina banii nu mai ai nimic si chiar daca nu se mai termina banii toate sunt false si nca o cheste :Sanateate cat o poti mentine cu bani?

| EleM a răspuns:

1:Sa fiu din nou mica!
2:Sa traiesc linistita toata viata!
3:Sa fiu libera, sa fac ce vreau!
Tu ce`ti doresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand mi-as dori sa fiu cel mai sanatos&norocos om. Ptc daca nu ai noroc si sanatate, degeaba le ai pe celelalte.
In al doilea rand, mi-as dori sa descopar ceva pentru care sa fiu recunoscut.
In al treilea rand, as vrea sa pot calatori in timp si sa urmaresc istoria si sa vad cum a fost ea in realitate si sa nu mai fiu obligat sa citesc minciunile din zilele noastre.
O zi buna~!

| xMicroIce a răspuns:

Hmm... pai NOROC mult. =) stii cum se zice. prost sa fii noroc sa ai. (nu ma simt. glumesc big grin) sa raman la 16 ani mereu. inainte de sfarsitu lumii cu o zii sa mor =) siii sa am o piscina acum... in care sa Intru si sa nu mai iess laughing ca mor de cald!